2810379431, 2810 379472 gpa@hmu.gr
Επιλογή Σελίδας
Επωνυμία Εταιρείας:Hoteliers Direct
Πεδίο Δραστηριότητας:Διαχείριση Τουριστικών Καταλυμάτων
ΑΦΜ:142928089
Ονοματεπώνυμο Υπευθύνου:Κωνσταντίνα Ασυμιανάκη
Πόλη:Βίβλος
Διεύθυνση:Νάξος, 84300
Email:info@hoteliers.direct
Τηλέφωνο:6988589523
Περιγραφή Θέσης:Η εταιρεία μας Hoteliers Direct με έδρα στη Νάξο, αναζητεί πρακτικά ασκούμενους συνεργάτες, για στελέχωση και απόκτηση εμπειρίας σε διαχείριση κρατήσεων καταλυμάτων και εξυπηρέτηση πελατών, για τη θερινή περίοδο 2024. Το όραμα μας είναι να ξεπερνάμε κάθε προσδοκία προσφέροντας αυθεντική ελληνική φιλοξενία, για αυτό και αναζητάμε νέους ενθουσιώδεις και ταλαντούχους συνεργάτες να πλαισιώσουν την ομάδα μας. Η πρακτική άσκηση δύναται να διαρκέσει από 3-6 μήνες κατά την καλοκαιρινή περίοδο, διάστημα το οποίο καθορίζεται από τις ανάγκες της εταιρείας αλλά και από το ακαδημαϊκό ημερολόγιο των σχολών. Οι ενδιαφερόμενοι θα έχουν την ευκαιρία να αποκτήσουν εμπειρία σε Reservations Management, Revenue Management, Guest Relations, Sales & Marketing. Απαραίτητα προσόντα : • Σπουδαστές Τουριστικών Σχολών με δικαίωμα πρακτικής άσκησης
• Πολύ καλή γνώση αγγλικής γλώσσας (γνώση τρίτης γλώσσας θα θεωρηθεί προσόν αλλά δεν είναι απαραίτητο)
• Πολύ καλή γνώση Η/Υ
• Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά
• Ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές καταστάσεις
• Θέληση για επαγγελματική εξέλιξη Η εταιρεία μας προσφέρει : • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
• Εκπαίδευση από έμπειρους επαγγελματίες
• Προοπτικές εξέλιξης και μακροχρόνιας συνεργασίας Για αποστολή βιογραφικού, όπως αποστείλετε με email στο: info@hoteliers.direct
Η θέση είναι προσβάσιμη για ΑΜΕΑ;:ΝΑΙ
Μετάβαση στο περιεχόμενο